Hakkımızda

 


 

Hakkımızda


Firmamız, 1953 Yılında Halıcıoğlu/İSTANBUL'da kurulmuş olup, Haliç köprüsü yapımına istinaden 1971 Yılında yerimizin istimlak olması sebebi ile öncelikle haliç sahil tarafına açılan mağazamız(Halıcıoğlu) buranında 1983'te istimlakı ile şuanki yerimiz olan Pendik/İSTANBUL 'a taşınmıştır.

 

Firma kurucumuz Şaban İSLAMOĞULLARI 2. Kuşak olup, 3.Kuşak olan oğlu Aydın İSLAMOĞULLARI'ı tarafından işletilmektedir.

 

Firmamızın 2008 yılında İTO tarafından 50 yılını istanbulda ticarete adamış firmalara verilen ödüle layık bulunmamızdan dolayı yaşadığımız mutluluk şuanda 60 yılı geçkin İTO ( İSTANBUL TİCARET ODASI) kayıdı bulunmakta.

 

İnternetteki satışlarımız 2015 yılında başlamış olup devamında ilerleyerek daha iyi hizmet sunmak birincil görevimiz olacaktır.

 

2018 yılında önce N11, ardından Hepsiburada platformlarında mağazalarımızı, 2019 yılında Gittigidiyor ve Amazon mağazalarımızı, 2020 yılında da Trendyol ve EPTT mağazalarımız aktif hale getirilmiştir. 2022 yılında Çiçeksepeti mağazamız açılmıştır.

 

Faliyet alanlarımız; hırdavat, teknik hırdavat, oto servis ürünleri, nalburiye, elektrik ve elektronik ürünleridir.

 

Ocak 2020'de Site Endüstriyel Hırdavat San. Tic. Limited. Şirketi'nin kurulması ile birlikte daha önce Site Hırdavat Aydın İslamoğulları şahıs şirketi çatısı altında faaliyet gösteren sitehirdavat.com daha kurumsal bir sürece adım atmıştır.

 

28 Aralık 2023 itibarı ile www.sitehirdavat.net domaini www.sitehirdavat.com adresine taşınmış bulunmaktadır.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çağrı Butonu