GİZLİLİK POLİTİKASI:

 

Mağazamızda satışı yapılan tüm ürünler Bahçelievler Mah. Takım Sk. No:2-B Pendik/İSTANBUL adresinde kayıtlı Site Endüstriyel Hırdavat Sanayi ve Tic. Ltd Şti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilir. Firmamız, müşterilerinin kredi kartı, e-posta, iletişim ve kişisel bilgilerini üçüncü şahıslar ile kesinlikle paylaşmaz. Danışma amacıyla iletilen tüm müşteri soru ve sorunları gizlilik etiği gereği paylaşıma açık değildir. Kredi kartı ve kişisel bilgilerin korunması ile ilgili tüm tedbir ve donanımlara sahip olan firmamızda şifre ve kredi kartı bilgileri site yöneticileri tarafından dahi görülemez. Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. Üyelik veya Mağazamız üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) Mağazamız tarafından işin doğası gereği toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, kampanya teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir. Mağazamız üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen onay sürecinde, üyelerimiz tarafından mağazamıza elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler, Üyelerimiz ile yaptığımız “Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, Firmamız, üyelerinin IP adresini kaydetmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Kullanıcılar ürün satın aldıktan sonra kendi inisiyatifleriyle "ürün yorumu" yaptıklarını peşinen kabul ve taahhüt eder. "Ürün yorumu" kullanıcı tarafından gönderildikten sonra, tüm paylaşım ve yayın ve mülkiyetiyle Firma tarafına geçer ve kullanıcılar bunu peşinen kabul eder. Ürün yorumlarının küfür, hakaret, gerçek dışı, manipülatif bulunduğu durumlarda Site Hırdavat yorumları silme ve saklama hakkına sahiptir. Ürün yorumlarının nasıl görüntüleneceği yetkisi her türlü hakkıyla tamamen Site Hırdavat’a aittir. Kullanıcı, yaptığı bir yorumun silinmesini talep edemez ve buna hakkı olmadığını peşinen kabul eder.

Site Endüstriyel Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti (www.sitehirdavat.com / "Site Hırdavat") olarak, kullanıcılarımızın hizmetlerimizden güvenli ve eksiksiz şekilde faydalanmalarını sağlamak amacıyla sitemizi kullanan üyelerimizin gizliliğini korumak için çalışıyoruz. Bu doğrultuda, işbu Site Hırdavat Gizlilik Politikası (“Politika”), üyelerimizin kişisel verilerinin 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ile tamamen uyumlu bir şekilde işlenmesi ve kullanıcılarımızı bu bağlamda bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. www.sitehirdavat.com çerez politikası İşbu Politika’nın ayrılmaz parçasıdır.

 

İşbu Politika’nın amacı, Site Hırdavat tarafından işletilmekte olan www.sitehirdavat.com internet sitesi ( “Platform” olarak anılacaktır) işletilmesi sırasında Platform üyeleri/ziyaretçileri/kullanıcıları (hepsi birlikte “Veri Sahibi” olarak anılacaktır) tarafından Site Hırdavat ile paylaşılan veya Site Hırdavat’ın, Veri Sahibi’nin Platform’u kullanımı sırasında ürettiği kişisel verilerin kullanımına ilişkin koşul ve şartları tespit etmektir.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR